"Kalite Hizmet, Güven"
 

HAKKIMIZDA

Karsavuran Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Limited Şirketi Mustafa KARSAVURAN tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Karsavuran Yeminli Mali Müşavirlik; mesleki konularda 30 yılı aşkın tecrübesi, sektör deneyimi, uzman ve eğitimli kadrosu ile İstanbul Gaziosmanpaşa'daki modern ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vermiş olduğu hizmetler arasında; Tam Tasdik, KDV İadesi, İç Denetim, Vergi Planlaması, Danışmanlık ve Bilir Kişilik bulunmaktadır. Şirket ortakları Sermaye Piyasası Kurulu' nun vermiş olduğu "Bağımsız Denetim", Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu nun vermiş olduğu "Banka Denetimi" ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun vermiş olduğu "Enerji Şirketleri Denetimi" yetkilerine sahiptir.

Bünyesindeki baş denetçi, denetçi ve denetçi yardımcıları ile konusunda uzmanlaşmış idari ve teknik personel sahip oldukları sertifikasyonların dışında güncel tüm mevzuatı yakından takip etmekte, mesleki seminer, sempozyum ve özel eğitimlere katılarak sürekli adaptasyon sağlamaktadır.

Karsavuran Yeminli Mali Müşavirlik müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda istenen tüm verileri ileri teknoloji kullanarak doğru, hızlı, güvenilir ve eksiksiz şekilde sunmayı ilke edinmiştir.  

Misyonumuz olarak, mesleki alanda sürekli yenilik ve atılım içerisinde olmayı hedeflemekte, denetimi açıklığın, danışmanlığı ise doğru yönlendirmenin esası olarak görmekteyiz.

 

 


Anasayfa|Hakkımızda|Hizmetlerimiz|Mevzuat|Pratik Bilgiler|İletişim|Kariyer